06:00
2486
|
Μουρθιελάγκος
Ντοράντος
|
|
|
06:30
-
|
Δυτική Αδελαΐδα
Στούρτ Λάιονς
|
|
|
06:30
2489
|
Καμπελτάουν Σίτι
Αντέλαϊντ Σίτι
|
|
|
06:30
2490
|
Πάρα Χιλς Νάιτς
Αδελαίδα Ολύμπικ
|
|
|
07:00
1880
|
ΦΚ Τόκιο
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς
|
|
|
07:00
1881
|
Χιροσίμα
Χοκάιντο Σαπόρο
|
|
|
07:30
1882
|
Γκάμπα Οσάκα
Ναγκόγια
|
|
|
08:30
-
|
Σάουθερν Ντιστρίκτ
Κινγκ Φουνγκ
|
|
|
08:35
1883
|
Μπρισμπέιν Ρόαρ
Νιουκάστλ Τζετς
|
|
|
09:00
1884
|
Σόναν Μπελμάρε
Β-Βάρεν Ναγκασάκι
|
|
|
09:00
2315
|
Πορτ Μέλμπουρν Σαρκς
Χεϊντέλμπεργκ Γιουνάιτεντ
|
|
|
09:00
2345
|
Εκού Γιουνταλούπ
Σορέντο ΦΚ
|
|
|
10:00
-
|
Κούμπαν
Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ
|
|
|
10:00
2322
|
Πασκόε Βέιλ
Νόρθκοουτ Σιτι
|
|
|
10:00
2494
|
Μπρισμπέιν Στράικερς
Σ. Γ. Κουίν. Θάντερ
|
|
|
10:00
2495
|
Μόρετον Μπέι Γιουν.
Ολίμπικ ΦΚ
|
|
|
10:30
-
|
Ιστ Μπενγκάλ
Τσενάι Σίτι
|
|
|
10:30
2496
|
Κέρνς
Ρέντλαντς Γιουν.
|
|
|
10:50
1885
|
Μέλμπουρν Βίκτορι
Αντελαϊντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
11:00
-
|
Φορέστα Σουσεάβα
Μπράιλα
|
|
|
11:00
-
|
Λουτσεαφάρουλ Οραντέα
Τάργκο Μούρες
|
|
|
11:00
-
|
Κουάνγκ Ναμ
Σονγκ Λαμ Νγκε Αν
|
|
|
11:00
-
|
Ολίμπια Σατού Μάρε
Μιοβένι
|
|
|
11:00
-
|
Παντούρι Τάργκου Τζίου
Μεταλογκλόμπους
|
|
|
11:00
-
|
Στίντα Μιροσλάβα
Άργκες Πιτέστι
|
|
|
11:00
-
|
UTA Αράντ
Ακαντέμικα Κλιντσένι
|
|
|
11:00
2497
|
Γκολντ Κόουστ Σίτι
Μπρισμπέιν Σίτι
|
|
|
11:30
-
|
Ίστερν Σπορτς Κλαμπ
Χονγκ Κονγκ Πέγκασους
|
|
|
11:45
-
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ (Γ)
Μπέτις (Γ)
|
|
|
12:00
-
|
Πολιτέκνικα Τιμισοάρα
Σχίντια Ταργκόβιστε
|
|
|
12:00
-
|
Σπορτούλ Σνάγκοβ
Ριπένσια Τιμισοάρα
|
|
|
12:30
-
|
Χαταϊσπόρ
Τουζλασπόρτ
|
|
|
12:30
-
|
Ινέγκολσπορ
Σαριγιέρ
|
|
|
12:30
-
|
Σανκακτέπε
Κορφέζ
|
|
|
12:30
-
|
Σαουθ Τσάινα
Τούνγκ Σίνγκ
|
|
|
12:45
-
|
Τσονμπούρι
Σουκοτάι
|
|
|
13:00
-
|
Φρέμαντ Αμαγκέρ
Λαντσκρόνα
|
|
|
13:00
-
|
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς
Μπελτσάτοφ
|
|
|
13:00
-
|
Τορπέντο Κουταΐσι
Τσικχούρα Σακίρ
|
|
|
13:00
-
|
Μάουντ Κένυα Γιουνάιτεντ
Σόνυ Σούγκαρ
|
|
|
13:00
-
|
Νέιβι ΦΚ
Πάτουμ Γιουνάιτεντ
|
|
|
13:00
1886
|
Περθ Γκλόρι
Μέλμπουρν Σίτι
|
|
|
13:00
1887
|
Ντουνάφ Ρούσε
Βερέγια
|
|
|
13:00
2352
|
Αρμαντέιλ
Γιουνταλούπ Γιουνάιτεντ
|
|
|
13:00
2353
|
Κόκμπερν Σίτι
Σουμπιάκο
|
|
|
13:00
2590
|
Φρέι
Τζουργκάρντεν
|
|
|
13:00
2687
|
Σούντουβα
Στούμπρας Κάουνας
|
|
|
13:15
-
|
Λάχτι
Γκράνκουλα ΙΦΚ
|
|
|
13:15
1888
|
Φαμαλικάο
Κοβίλια
|
|
|
14:00
-
|
Λοκομοτίβ Σόφιας
Ομπόρσιθε
|
|
|
14:00
-
|
Μαρίτσα Πλόβντιβ
Μοντάνα
|
|
|
14:00
-
|
Νεφτοχίμικ
Μπότεφ Βράτσα
|
|
|
14:00
-
|
Νέσεμπαρ
Μπότεφ Γκαμπαλόβο
|
|
|
14:00
-
|
Στρούμσκα Σλάβα
Λοκομοτίβ Γκόρνα Οριαχόβιτσα
|
|
|
14:00
-
|
Ελσίνκι
Χέλσινγκφορς
|
|
|
14:00
-
|
Τσόρτσιλ Μπράδερς
Γκοκουλάμ Κεράλα
|
|
|
14:00
-
|
Πόστα Ρέιντζερς
Τσεμέλι Σούγκαρ
|
|
|
14:00
-
|
Κακαμέγκα Χομπόιζ
Βιχίγκα Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:00
-
|
Φερονικέλι
ΚΦ Φλαμουρτάρι
|
|
|
14:00
-
|
Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς
Χίτρινο
|
|
|
14:00
-
|
Σπαρτάκ Βάρνα
Καλιάκρα
|
|
|
14:00
-
|
Μπελάσιτσα Πέτριχ
ΤΣΣΚΑ 1948
|
|
|
14:00
-
|
Τσάβνταρ Έτροπολ
Σλιβνίσκι Γκερόι
|
|
|
14:00
-
|
Γκερμανέα
Σεπτέμβρι Σίμιτλι
|
|
|
14:00
-
|
Χεμπάρ Παζάρντζικ
Μπαλκάν Μπότεβγκραντ
|
|
|
14:00
-
|
Μινιόρ Πέρνικ
Μπάνσκο
|
|
|
14:00
-
|
Πίριν Ράζλογκ
Μάρεκ
|
|
|
14:00
-
|
Βίχρεν
Ρίλσκι Σπόρτιστ
|
|
|
14:00
-
|
Άρντα
Σβίλενγκαρντ 1921
|
|
|
14:00
-
|
Ατλέτικ Κουκλέν
Σόκολο Μάρκοβο
|
|
|
14:00
-
|
Ντιμιτροβγκράντ
Λέφσκι Κάρλοβο
|
|
|
14:00
-
|
Γκιγκάντ Σεντινένιε
Μινιόρ Ραντνέβο
|
|
|
14:00
-
|
Κάρνομπατ
Ασενόβετς 2005
|
|
|
14:00
-
|
Ροζόβα Ντολίνα
Ζάγκορετς Νόβα
|
|
|
14:00
-
|
Σπόρτινγκ Ουέλβα (Γ)
Ατλέτικο Μαδρίτης (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Πράτσουαπ
Σαμούτ Πράκαν Σίτι
|
|
|
14:00
-
|
Μπότεφ Ιχτίμαν
Σβομπόντα Πεστέρα
|
|
|
14:00
-
|
Μπαντάρι
Γουαζίτο
|
|
|
14:00
-
|
Βελαζνίμι
Πρίστινα
|
|
|
14:00
-
|
Ελίν Πέλιν
Πίριν Γκότσε Ντέλτσεφ
|
|
|
14:00
-
|
Γιουροκόλετζ
Τούντζα 2006 Γιαγκόντα
|
|
|
14:00
-
|
Ρακόβσκι 2011
Μπόρισλαβ Παρβομάι
|
|
|
14:00
-
|
Βερέγια Στάρα Ζαγκόρα ΙΙ
Γιαμπόλ 1915
|
|
|
14:00
-
|
Μπέσα Πέτζε
Τρέπσα 89
|
|
|
14:00
1889
|
Ουνιόν Βερολίνου
Σαντχάουζεν
|
|
|
14:00
1890
|
Άουε
Καϊζερσλάουτερν
|
|
|
14:00
1891
|
MSV Ντούισμπουργκ
Ίνγκολσταντ
|
|
|
14:00
1892
|
Γκρόιτερ Φιρτ
Μπραουνσβάιγκ
|
|
|
14:00
1893
|
Παρς Τζονούμπι Τζαμ
Τράκτορ
|
|
|
14:00
1894
|
Ζομπ Αχάν
Σαχρ Κόντρο
|
|
|
14:00
1895
|
Θέλτα
Εϊμπάρ
|
|
|
14:00
1896
|
Ολεξάντρια
Μαριούπολ
|
|
|
14:00
1897
|
Τσερνομόρετς Οδησσού
Καρπάτι Λβιβ
|
|
|
14:00
2045
|
Μποτοσάνι
Γκαζ Μέταν Μέντιας
|
|
|
14:00
2499
|
Σάμπαϊλ
Γκαμπάλα
|
|
|
14:00
2639
|
Νυρεμβέργη ΙΙ
Μόναχο 1860
|
|
|
14:00
2640
|
Άντρια Ανκάραν
Τρίγκλαβ
|
|
|
14:00
2699
|
Ζέτα
Μπούντουτσνοστ
|
|
|
14:10
-
|
Αλ Νιντάλ
Τζαμπάλα
|
|
|
14:15
-
|
Τρίπολη ΣΚ
Μπέκα SC
|
|
|
14:15
-
|
Σαμπάχ FA
Σαραουάκ
|
|
|
14:15
-
|
Αλ Ισλάχ
Ρασίνγκ Μπεϊρούτ
|
|
|
14:30
-
|
Ανκαραγκουτσού
Γκαζιαντεπσπόρ
|
|
|
14:30
-
|
Αλ Καλίτζ Σαϊχάτ
Τζέντα Κλαμπ
|
|
|
14:30
-
|
Βαντσάι
Μουτουάλ
|
|
|
14:30
1806
|
Ελ Ράχα Μάρσα
Σμούχα
|
|
|
14:30
1898
|
Πίραμιντς
Ελ Ντάκλιε
|
|
|
14:30
1899
|
Λέστερ
Στόουκ
|
|
|
14:30
1900
|
Φούλαντ
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
|
|
|
14:30
1901
|
Κιλμάρνοκ
Χιμπέρνιαν
|
|
|
14:30
2306
|
Μάντσεστερ Σίτι (Γ)
Τσέλσι (Γ)
|
|
|
14:30
2346
|
Φράιμπουργκ (Γ)
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
|
|
|
14:30
2354
|
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
Σβαρτς Βάις Ρέντεν
|
|
|
14:30
2372
|
Μπούντισα Μπάουτζεν
Μεουσέλβιτζ
|
|
|
14:30
2511
|
Μπαλικεσιρσπόρ
Σαμσουνσπόρ
|
|
|
14:30
2634
|
Χάκα
Ίλβες
|
|
|
14:30
2652
|
Κότμπους
Γερμανία Χάλμπερσταντ
|
|
|
15:00
-
|
ΑΕ Ζακακίου
Ασίλ Λύσης
|
|
|
15:00
-
|
Χαλκάνορας Ιδαλίου
Ένωσις Ν. Παραλιμνίου
|
|
|
15:00
-
|
Καρμιώτισσα
Αναγέννηση Δερυνείας
|
|
|
15:00
-
|
ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς
Ακρίτας Χλώρακας
|
|
|
15:00
-
|
ΕΝΥ Διγενής Υψώνα
Ονήσιλος Σωτήρας 2014
|
|
|
15:00
-
|
Π.Ο. Ορμήδειας
Εθνικός Λατσίων
|
|
|
15:00
-
|
Ραμποτνίσκι
Βαρντάρ
|
|
|
15:00
-
|
Βόλφσμπουργκ (Γ)
Σαντ (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Σενγκλέα Αθλέτικ
Σεντ Άντρεους
|
|
|
15:00
-
|
Γκρμπάλι
Ρούνταρ Πλιέβλια
|
|
|
15:00
-
|
Κούκεσι
Λάτσι
|
|
|
15:00
-
|
ΠΑΕΕ Κερύνειας
Οθέλλος Αθηαίνου
|
|
|
15:00
-
|
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ολυμπίας Λυμπιών
|
|
|
15:00
-
|
Μεαπ Πέρα Χωριού
Διγενής Ακρίτας Μόρφου
|
|
|
15:00
-
|
Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου
|
|
|
15:00
-
|
ΠΔΡΜ
Πένανγκ
|
|
|
15:00
-
|
Σινγκτάρουα
Ρατσαμπούρι
|
|
|
15:00
-
|
Πέγεια 2014
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
|
|
|
15:00
-
|
Λούσνια
Κάμζα
|
|
|
15:00
-
|
Αχυρώνας Λιοπετρίου
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας
|
|
|
15:00
-
|
Λειβαδιακός Σαλαμίνα
Απεα Ακρωτηρίου
|
|
|
15:00
-
|
Ζευγολατιό
Διαγόρας Ρόδου
|
|
|
15:00
-
|
Λίχα Αθλέτικ
Μπαλζάν
|
|
|
15:00
1902
|
Μπερόε Στάρα Ζαγορά
Έταρ Βέλικο Ταρνόβο
|
|
|
15:00
1903
|
Σβικάου
Πρόισεν Μούνστερ
|
|
|
15:00
1904
|
Χάνσα Ροστόκ
Μαγδεμβούργο
|
|
|
15:00
1905
|
Πάντερμπορν
Βιρτσμπούργκερ Κίκερς
|
|
|
15:00
1906
|
Ουντερχάκινγκ
Σπορτφρούντε Λόττε
|
|
|
15:00
1907
|
Βέχεν
Χάλεσερ
|
|
|
15:00
1908
|
Όσναμπρικ
Σόνενχοφ
|
|
|
15:00
1909
|
Άαλεν
Μέπεν
|
|
|
15:00
1910
|
ΠΑΣ Γιάννινα
Λεβαδειακός
|
|
|
15:00
1911
|
ΑΟ Τρίκαλα
Παναχαϊκή
|
|
|
15:00
1912
|
Καϊσερισπόρ
Κασίμπασα
|
|
|
15:00
2357
|
Άιντραχτ Μπραουνσβάιγκ II
Άλτονα 93
|
|
|
15:00
2374
|
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ
Ροντινγκχάουζεν
|
|
|
15:00
2391
|
Μπάτσκα Παλάνκα
Ραντ Βελιγραδίου
|
|
|
15:00
2403
|
Άκρανες
Βεστμαναέιαρ
|
|
|
15:00
2567
|
Βουπερτάλερ
Γκλάντμπαχ ΙΙ
|
|
|
15:00
2591
|
Τβάκερς
Νόρκεπινγκ
|
|
|
15:00
2592
|
Σούντσβαλ
Βάρναμο
|
|
|
15:00
2593
|
Έρεμπρο
Χέλσινγκμποργκ
|
|
|
15:00
2594
|
Γκέτεμποργκ
Έστερ
|
|
|
15:00
2628
|
Γιάρο
Σεϊναγιοέν
|
|
|
15:00
2647
|
Ντουνάισκα Στρέντα
Ζέμπλιν Μιχαλόβτσε
|
|
|
15:00
2648
|
Ποντμπρεζόβα
Ζλάτε Μοράφτσε
|
|
|
15:00
2649
|
Σλόβαν Μπρατισλάβας
Ζίλινα
|
|
|
15:00
2650
|
Τρεντσίν
Τατράν Πρέσοφ
|
|
|
15:00
2651
|
Σπαρτάκ Τρνάβα
Σένιτσα
|
|
|
15:00
2662
|
Σααρμπρίκεν
Μάιντζ ΙΙ
|
|
|
15:00
2663
|
Οφενμπάχερ Κίκερς
Φράιμπουργκ ΙΙ
|
|
|
15:00
2664
|
Σχοτ Μάιντζ
Ρόκλινγκ Βολκίνγκεν
|
|
|
15:00
2665
|
Κόμπλεντζ
Αστόρια Γουάλντορφ
|
|
|
15:00
2673
|
Έρντεμπρουκ
Βικτόρια Κολωνίας
|
|
|
15:00
2683
|
Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ
Μελάκα
|
|
|
15:00
2684
|
Σέλανγκορ
Σρι Παχάνγκ
|
|
|
15:00
2685
|
Κελαντάν
Περάκ
|
|
|
15:00
2688
|
Ριτεριάι
Ατλάντας
|
|
|
15:00
2697
|
Ουέρντινγκεν
Βεστφαλία Ράινερν
|
|
|
15:00
2698
|
Βίντενμπρουκ
Ροτ Βάις Έσεν
|
|
|
15:00
2700
|
Τίτογκραντ
Ντέσιτς Τούζι
|
|
|
15:00
2701
|
Ίσκρα Ντανίλοβγκραντ
ΚΟΜ Ποντγκόριτσα
|
|
|
15:00
2703
|
Μοναστίρ
ΚΣ Σφαξιέν
|
|
|
15:15
-
|
Τούσκερ
Ενζόια Γιουν.
|
|
|
15:30
-
|
Τσαχούμα Μαντζιχαντίλα
Μπομπέλα
|
|
|
15:30
-
|
Βίτμπανκ Σπερς
Ρίτσαρντς Μπέι
|
|
|
15:30
-
|
Ρόγιαλ ΑΜ
Ρόγιαλ Ίγκλς
|
|
|
15:30
-
|
Μθάτα Μπακς
Μπλακ Λέοπαρντς
|
|
|
15:30
927
|
Ρενάτε
Φανό
|
|
|
15:30
1913
|
Μπαρόκα
Πολοκουάνε Σίτι
|
|
|
15:30
1914
|
Ντίμπα Αλ Φουζάιραχ
Αλ Ουάσλ
|
|
|
15:30
1915
|
Έμιρατς Κλάμπ
Άτζμαν
|
|
|
15:30
2422
|
Μέστρε
Φεραλπισάλο
|
|
|
15:30
2423
|
Σουντιρόλ
Πάντοβα
|
|
|
15:30
2506
|
Ζελέζνιτσαρ
Σλόμποντα Τούζλα
|
|
|
15:30
2507
|
Μλάντοστ Ντόμποϊ
Ζρίνσκι Μόσταρ
|
|
|
15:30
2508
|
Βίτεζ
Σιρόκι Μπρίγιεγκ
|
|
|
15:30
2612
|
Ούλου
Μούσα
|
|
|
15:50
1916
|
Αλ Ντουχαΐλ
Αλ Κχορ
|
|
|
15:55
2691
|
Αλ Νασρ Κουβέιτ
Κάζμα
|
|
|
16:00
-
|
Εθνικός Άχνας
Απόλλων Λεμεσού
|
|
|
16:00
-
|
Σαμπάμπ Αλ Ορντούν
Αλ Χουσείν ΣΚ
|
|
|
16:00
-
|
Ρεκρεατίβο Ντο Λιμπόλο
Ακαντέμικα Λομπίτο
|
|
|
16:00
-
|
Άρσεναλ U23
Ντιναμό Ζάγκρεμπ U23
|
|
|
16:00
-
|
Κουίνς Γιουνιβέρσιτι
Νιούινγκτον
|
|
|
16:00
1848
|
Λαβάλ
Ρεντ Σταρ 93
|
|
|
16:00
1917
|
Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ
Οσίγιεκ
|
|
|
16:00
1919
|
Ζμπροϊόφσκα Μπρνο
Σίγκμα Όλομουτς
|
|
|
16:00
1920
|
Σλόβαν Λίμπερετς
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
|
16:00
1921
|
Παρί
Μπρεστ
|
|
|
16:00
1922
|
Χάποελ Ραανάνα
Ασντόντ
|
|
|
16:00
1923
|
Αβελίνο
Νοβάρα
|
|
|
16:00
1924
|
Τσιταντέλα
Έμπολι
|
|
|
16:00
1925
|
Άσκολι
Τσεζένα
|
|
|
16:00
1926
|
Κάρπι
Βίρτους Εντέλα
|
|
|
16:00
1927
|
Φροζινόνε
Περούτζια
|
|
|
16:00
1928
|
Πεσκάρα
Κρεμονέζε
|
|
|
16:00
1929
|
Προ Βερτσέλι
Παλέρμο
|
|
|
16:00
1930
|
Τερνάνα
Μπάρι
|
|
|
16:00
1931
|
Φότζια
Μπρέσια
|
|
|
16:00
2386
|
Ολιμπίκ Μεντέα
Σετίφ
|
|
|
16:00
2392
|
Γιαβόρ
Μλάντοστ Λουτσάνι
|
|
|
16:00
2393
|
Μπόρατς Τσακάκ
Ραντνίτσκι Νις
|
|
|
16:00
2394
|
Μάτσβα Σάμπατς
Βοϊβοντίνα
|
|
|
16:00
2395
|
Ράντνικ Σουρντούλιτσα
Τσουκαρίτσκι
|
|
|
16:00
2405
|
Σέλφος
Γρίνταβικ
|
|
|
16:00
2444
|
Κόναχ Κουέι Νόμαντς
Δε Νιου Σεντς
|
|
|
16:00
2500
|
Νέφτσι Μπακού
Ζίρα
|
|
|
16:00
2641
|
Ρούνταρ Βελένζε
Ντομζάλε
|
|
|
16:00
2669
|
Ολιμπίκ Ντε Σάφι
Μπερκάνε
|
|
|
16:15
-
|
Μπρέινταμπλικ
Μάγκνι
|
|
|
16:30
-
|
Λουμπουμπάσι Σπορτ
Σάνγκα Μπαλέντε
|
|
|
16:30
-
|
CS Ντον Μπόσκο
ΣΤ Ελούα Λουπόπο
|
|
|
16:30
1932
|
Μπάγερν Μονάχου
Χέρτα Βερολίνου
|
|
|
16:30
1933
|
Αννόβερο
Γκλάντμπαχ
|
|
|
16:30
1934
|
Χοφενχάιμ
Φράιμπουργκ
|
|
|
16:30
1935
|
Στουτγκάρδη
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
|
|
16:30
1936
|
Οντίσα
Ατλέτικο Ντε Κολκάτα
|
|
|
16:30
1937
|
Νιετσιέτζα
Σαντέτσια
|
|
|
16:30
2666
|
Βάλντχοφ Μανχάιμ
ΦΣΒ Φρανκφούρτης
|
|
|
16:30
2667
|
Στουτγκάρδη II
Κίκερς Στουτγάρδης
|
|
|
16:30
2670
|
Σαμπάμπ Άτλας Κενίφρα
Κρα Ντε Χοσέιμα
|
|
|
17:00
-
|
GD Ιντερκλούμπε
Σαγκράντα Εσπεράνσα
|
|
|
17:00
-
|
Μπιλερικάι
Γουίλντστόουν
|
|
|
17:00
-
|
Μπρόμλεϊ
Σπενιμόρ Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Λέιτον Όριεντ
Γκέιτσχεντ
|
|
|
17:00
-
|
Στόκπορτ
Μπράκλι Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Ασάνε
Μπραν
|
|
|
17:00
-
|
Γκζίρα Γιουνάιτεντ
Φλοριάνα
|
|
|
17:00
-
|
Σλιέμα
Τάρξιεν Ρέινμπους
|
|
|
17:00
-
|
Ινστιτιούτ
Μπάλικλερ Κόμρεϊντς
|
|
|
17:00
-
|
Τσαμπάμπ Κάσμπα Τάντλα
Ράζα Μπένι Μελάλ
|
|
|
17:00
-
|
Πορταντάουν
Χάρλαντ & Γολφ Γουέλντερς
|
|
|
17:00
-
|
Μπάνμπριτζ Τάουν
Λίσμπερν Ντιστίλερι
|
|
|
17:00
-
|
Ντουντέλα
Τόμπερμορ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Ντέργκβιου
Λιμαβάντι Γιουν
|
|
|
17:00
-
|
Λάρνε
ΠΣΝΙ
|
|
|
17:00
-
|
Λόχγκολ
Νιούρι Σίτι
|
|
|
17:00
-
|
Λάργκαν Σέλτικ
Νοκμπρέντα
|
|
|
17:00
-
|
Άναγκ Γιουνάιτεντ
Πορτστιούαρτ
|
|
|
17:00
-
|
Ορμάγκ Σίτι
Μογιόλα Παρκ
|
|
|
17:00
-
|
Ντόνεγκαλ Σέλτικ
Σπορτ & Λίζουρ Σουίφτς
|
|
|
17:00
1108
|
Λιόα
Τουντελάνο
|
|
|
17:00
1938
|
Αντμίρα Βάκερ
Αούστρια Βιέννης
|
|
|
17:00
1939
|
Λίνγκμπι
Άαρχους
|
|
|
17:00
1940
|
Ισμαΐλι
Τάντα
|
|
|
17:00
1941
|
Φάιλντ
Ντόβερ
|
|
|
17:00
1943
|
Ντάγκεναμ & Ρεντ
Τσέστερ
|
|
|
17:00
1944
|
Ίστλιχ
Χάλιφαξ
|
|
|
17:00
1946
|
Χάρτλπουλ
Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
1947
|
Μάκλσφιλντ Τάουν
Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
1948
|
Μεϊντστόουν
Τρανμίρ
|
|
|
17:00
1949
|
Σάτον Γιουνάιτεντ
Γκίσλεϊ
|
|
|
17:00
1950
|
Γουόκινγκ
Μπόραμ Γουντ
|
|
|
17:00
1951
|
Ρέξαμ
Όλντερσοτ Τάουν
|
|
|
17:00
1952
|
Μπρίστολ Ρόβερς
Σκάνθορπ
|
|
|
17:00
1953
|
Τσάρλτον
Σριούσμπερι
|
|
|
17:00
1954
|
Μπέρι
Τζίλιγχαμ
|
|
|
17:00
1955
|
Φλίτγουντ Τάουν
Μίλτον Κέινς Ντονς
|
|
|
17:00
1956
|
Νορθάμπτον
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
1957
|
Όλνταμ
Σάουθεντ
|
|
|
17:00
1958
|
Πιτέρμπορο
Γουίμπλεντον
|
|
|
17:00
1959
|
Πλίμουθ
Μπράντφορντ
|
|
|
17:00
1960
|
Πόρτσμουθ
Μπλάκπουλ
|
|
|
17:00
1961
|
Ρόδεραμ
Ντονκάστερ
|
|
|
17:00
1962
|
Γουόλσολ
Μπλάκμπερν
|
|
|
17:00
1963
|
Γουίγκαν
Ρότσντεϊλ
|
|
|
17:00
1964
|
Άκρινγκτον
Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
1965
|
Τσέστερφιλντ
Σουίντον Τάουν
|
|
|
17:00
1966
|
Κόλτσεστερ
Μπαρνέτ
|
|
|
17:00
1967
|
Φόρεστ Γκριν
Κρόουλι Τάουν
|
|
|
17:00
1968
|
Γκρίμσμπι Τάουν
Έξετερ
|
|
|
17:00
1969
|
Λίνκολν Σίτι
Κρου
|
|
|
17:00
1970
|
Λούτον
Τσέλτεναμ
|
|
|
17:00
1971
|
Μάνσφιλντ
Κόβεντρι
|
|
|
17:00
1972
|
Νοτς Κάουντι
Στίβενεϊτζ
|
|
|
17:00
1973
|
Πορτ Βέιλ
Νιούπορτ Κάουντι
|
|
|
17:00
1974
|
Γουίκομ
Μόρκαμ
|
|
|
17:00
1975
|
Γιόβιλ Τάουν
Καρλάιλ
|
|
|
17:00
1976
|
Μπέρμιγχαμ
Μπάρνσλεϊ
|
|
|
17:00
1977
|
Μπέρτον
Μίλγουολ
|
|
|
17:00
1978
|
Λιντς
Μπρέντφορντ
|
|
|
17:00
1979
|
Νόριτς
Μπόλτον
|
|
|
17:00
1980
|
Πρέστον
Ίπσουιτς
|
|
|
17:00
1981
|
ΚΠΡ
Νότιγχαμ Φόρεστ
|
|
|
17:00
1982
|
Ρέντινγκ
Ντέρμπι
|
|
|
17:00
1983
|
Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Άστον Βίλα
|
|
|
17:00
1984
|
Σάντερλαντ
Μίντλεσμπρο
|
|
|
17:00
1985
|
Μπόρνμουθ
Νιούκαστλ
|
|
|
17:00
1986
|
Μπράιτον
Σουόνσι
|
|
|
17:00
1987
|
Μπέρνλι
Σαουθάμπτον
|
|
|
17:00
1988
|
Λίβερπουλ
Γουέστ Χαμ
|
|
|
17:00
1989
|
Γουέστ Μπρομ
Χάντερσφιλντ
|
|
|
17:00
1990
|
Περσέπολις
Εστεγκάλ Κουζεστάν
|
|
|
17:00
1991
|
Ολιβεϊρένσε
Μπράγκα Β
|
|
|
17:00
1992
|
ΕΪΡ Γιουνάιτεντ
Ερντριόνιανς
|
|
|
17:00
1993
|
Ιστ Φάιφ
Άλμπιον Ρόβερς
|
|
|
17:00
1994
|
Κουίνς Παρκ
Φόρφαρ
|
|
|
17:00
1995
|
Ρέιθ Ρόβερς
Αρμπρόουθ
|
|
|
17:00
1996
|
Στρανράερ
Αλόα Αθλέτικ
|
|
|
17:00
1997
|
Ανάν Αθλέτικ
Στενχάουσμιουρ
|
|
|
17:00
1998
|
Μπέργουικ
Μοντρόουζ
|
|
|
17:00
1999
|
Κάουντενμπιθ
Πίτερχεντ
|
|
|
17:00
2000
|
Έντινμπουργκ Σίτι
Έλγκιν Σίτι
|
|
|
17:00
2001
|
Στέρλινγκ Άλμπιον
Κλάιντ
|
|
|
17:00
2002
|
Φόλκερκ
Νταμπάρτον
|
|
|
17:00
2003
|
Ινβερνές
Μόρτον
|
|
|
17:00
2004
|
Κουίν Οφ Σάουθ
Ντανφέρμλιν
|
|
|
17:00
2005
|
Σεντ Μίρεν
Μπρέχιν
|
|
|
17:00
2006
|
Νταντί
Μάδεργουελ
|
|
|
17:00
2007
|
Σεντ Τζόνστον
Ρος Κάουντι
|
|
|
17:00
2008
|
Ρέιντζερς
Χαρτς
|
|
|
17:00
2009
|
Χάμιλτον
Πάρτικ Θιστλ
|
|
|
17:00
2010
|
Μπαρτσελόνα Β
Ταραγόνα
|
|
|
17:00
2154
|
Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β΄
Ακαδέμικα
|
|
|
17:00
2387
|
USM Μπλίντα
Τάντεναντ
|
|
|
17:00
2388
|
Σαούρα
Μπελουϊζντάντ
|
|
|
17:00
2458
|
Ουατσιπάτο
Ουν. Κονσεπσιόν
|
|
|
17:00
2516
|
Μπέργκες Χιλ Τάουν
Θάροκ
|
|
|
17:00
2533
|
Τούτινγκ & Μιτσχάμ
Λίστον
|
|
|
17:00
2534
|
Χάροου Μπόρο
Γουόρθινγκ
|
|
|
17:00
2535
|
Νίντχαμ Μάρκετ
Μαργκέιτ
|
|
|
17:00
2536
|
Ένφιλντ Τάουν
Λέδερχεντ
|
|
|
17:00
2537
|
Γουινγκέιτ & Φίντσλι
Ντόλγουιτς Χάμλετ
|
|
|
17:00
2538
|
Χέντον
Λόβεστοφτ
|
|
|
17:00
2539
|
Μπραϊτλίνγκσι Ρίτζεντ
Μέρσθαμ
|
|
|
17:00
2540
|
Τόνμπριτζ Έιντζελς
Μετροπόλιταν Πολίς
|
|
|
17:00
2541
|
Κινγκστόνιαν
Φόλκεστοουν Ινβίκτα
|
|
|
17:00
2542
|
Χάρλοου Τάουν
Στέινς Τάουν
|
|
|
17:00
2545
|
Σάλφορντ Σίτι
Τάμγουορθ
|
|
|
17:00
2546
|
Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου
Νορθ Φέριμπι Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
2547
|
Νάνιτον
Τσόρλι
|
|
|
17:00
2548
|
Σάουθπορτ
Κέρσον
|
|
|
17:00
2549
|
Τέλφορντ
Γιουνάιτεντ Οφ Μάντσεστερ
|
|
|
17:00
2550
|
Λέμινγκτον
Μπλάιθ Σπάρτανς
|
|
|
17:00
2551
|
Γιορκ
Άλφρετον Τάουν
|
|
|
17:00
2552
|
Ντάρλινγκτον
Κιντερμίνστερ
|
|
|
17:00
2553
|
Ιστ Θάροκ Γιουνάιτεντ
Μπαθ Σίτι
|
|
|
17:00
2554
|
Χέμελ Χέμπστεντ
Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ
|
|
|
17:00
2555
|
Όξφορντ Σίτι
Τσέλμσφορντ Σίτι
|
|
|
17:00
2556
|
Μπρέιντρι
Πόουλ Τάουν
|
|
|
17:00
2557
|
Χάμπτον & Ρίτσμοντ
Μπογνόρ Ρέγκις
|
|
|
17:00
2558
|
Γουάιτχοκ
Γκλόουσεστερ
|
|
|
17:00
2559
|
Ντάρτφορντ
Τρούρο Σίτι
|
|
|
17:00
2560
|
Ίστμπουρν Μπόρο
Γουέστον Σούπερ Μέιρ
|
|
|
17:00
2561
|
Σεντ Άλμπανς
Τσίπενχαμ Τάουν
|
|
|
17:00
2562
|
Κονκόρντ Ρέιντζερς
Γουέλινγκ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
2563
|
Τσέσχαμ Γιουνάιτεντ
Κέτερινγκ
|
|
|
17:00
2564
|
Χέρεφορντ
Γουέιμουθ
|
|
|
17:00
2565
|
Μπίγκλσγουέιντ Τάουν
Ρέντιτς
|
|
|
17:00
2569
|
Σεν Ιβς Τάουν
Φάρνμπορο
|
|
|
17:00
2570
|
Ντόρτσεστερ
Ντάνστεϊμπλ Τάουν
|
|
|
17:00
2571
|
Μπάνμπουρι Γιουνάιτεντ
Κινγκς Λάνγκλι
|
|
|
17:00
2572
|
Ρόιστον Τάουν
Μέρτιρ Τάουν
|
|
|
17:00
2573
|
Μπίσοπς Στόρτφορντ
Φρόουμ Τάουν
|
|
|
17:00
2574
|
Τίβερτον
Κινγκς Λιν
|
|
|
17:00
2575
|
Γκοσπόρτ Μπόρο
Στράτφορντ Τάουν
|
|
|
17:00
2576
|
Σλάου Τάουν
Σεν Νέοτς Τάουν
|
|
|
17:00
2577
|
Μπεϊσινγκστόουκ
Χίτσιν Τάουν
|
|
|
17:00
2578
|
Στάφορντ Ρέιντζερς
Στάλιμπριτζ Σέλτικ
|
|
|
17:00
2579
|
Χαλεσόβεν Τάουν
Μάτλοκ Τάουν
|
|
|
17:00
2580
|
Μπάργουελ
Γουόρκινγκτον
|
|
|
17:00
2581
|
Άστον Γιουνάιτεντ
Όλτρινχαμ
|
|
|
17:00
2582
|
Νάντγουϊτς Τάουν
Γκράντχαμ Τάουν
|
|
|
17:00
2583
|
Σάτον Κόλντφιλντ
Φάρσλεϊ Σέλτικ
|
|
|
17:00
2584
|
Χέντνεσφορντ Τάουν
Γουάρινγκτον Τάουν
|
|
|
17:00
2585
|
Σόου Λέιν AFC
Κόλβιλ Τάουν
|
|
|
17:00
2586
|
Γουίτον Αλμπιόν
Γουίτμπι
|
|
|
17:00
2587
|
Μπάξτον
Στόουρμπριτζ
|
|
|
17:00
2588
|
Λάνκαστερ Σίτι
Ρασχάλ Ολίμπικ
|
|
|
17:00
2589
|
Μαρίν
Μικλεόβερ Σπορτς
|
|
|
17:00
2595
|
Όντεβολντ
ΑΪΚ Στοκχόλμης
|
|
|
17:00
2596
|
Χάλμσταντ
Συριάνσκα
|
|
|
17:00
2605
|
Χουμίγια
Σαν Φερνάντο
|
|
|
17:00
2606
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο Β'
Σανταντέρ
|
|
|
17:00
2629
|
Κέσκι Ουσίμα
ΚΠΒ Κόκκολα
|
|
|
17:00
2644
|
Γέντελοχ
Αννόβερο ΙΙ
|
|
|
17:00
2656
|
Ντάνγκανον
Μπαλιναμάλαρντ Γιουν.
|
|
|
17:00
2657
|
Κολερέιν
Γουορενπόιντ Τάουν
|
|
|
17:00
2658
|
Γκλέντοραν
Κλίφτονβιλ
|
|
|
17:00
2659
|
Αρντς
Λίνφιλντ
|
|
|
17:00
2660
|
Κρουσέιντερς
Μπαλιμένα Γιουν.
|
|
|
17:00
2661
|
Κάρικ Ρέιντζερς
Γκλέναβον
|
|
|
17:00
2681
|
Ομπερχάουζεν
Αλεμάνια Άαχεν
|
|
|
17:15
-
|
Ατλέτικο Βενεζουέλας
Αράγκουα
|
|
|
17:15
1110
|
ΚΡ Ρεϊκιαβίκ
ΚΑ Ακουρέιρι
|
|
|
17:15
2011
|
Πανιώνιος
Αστέρας Τρίπολης
|
|
|
17:15
2012
|
Ρεάλ Μαδρίτης
Αλαβές
|
|
|
17:30
1115
|
Φερμάνα
Τριεστίνα
|
|
|
17:30
1116
|
Τεράμο
Μπασάνο
|
|
|
17:30
1117
|
Οσασούνα Β'
Λογρονιές
|
|
|
17:30
1118
|
Μπανταλόνα Φουτούρ
Γέιδα
|
|
|
17:30
2013
|
Σεπτέμβρι Σόφια
Λέφσκι Σόφιας
|
|
|
17:30
2014
|
Σλοβάτσκο
Σπάρτα Πράγας
|
|
|
17:30
2695
|
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Χοφενχάιμ (Γ)
|
|
|
17:40
-
|
Αλ Φάιχα
Αλ Αχλί Τζέντα
|
|
|
18:00
-
|
Σκεντερμπέου
Παρτιζάνι Τιράνων
|
|
|
18:00
-
|
Ερμής Αραδίππου
Άρης Λεμεσού
|
|
|
18:00
-
|
Τεούτα Ντούρες
Φλαμουρτάρι
|
|
|
18:00
2015
|
Χάιντουκ Σπλιτ
Σλάβεν Μπελούπο
|
|
|
18:00
2017
|
Ολυμπιακός Λευκωσίας
ΑΠΟΕΛ
|
|
|
18:00
2018
|
Τουλούζ
Μονακό
|
|
|
18:00
2019
|
Χαποέλ Ασκελόν
Χάποελ Μπνέι Σαχνίν
|
|
|
18:00
2020
|
Μπελενένσες Σαντ
Φεϊρένσε
|
|
|
18:00
2021
|
Αλ Μαρκίγια
Αλ Γκαράφα
|
|
|
18:00
2022
|
Κέιπ Τάουν Σίτι
Μπίντβεστ Βιτς
|
|
|
18:00
2023
|
Μαμελόντι Σαντάουνς
Σούπερσπορτ Γιουν.
|
|
|
18:00
2024
|
Αλάνιασπορ
Τραμπζονσπόρ
|
|
|
18:00
2327
|
Πακς
Ντιοσγκιόρι
|
|
|
18:00
2328
|
Ούιπεστ
Χαλάντας
|
|
|
18:00
2329
|
Μεζοκοβέζντι Ζόρι
Πούσκας Ακαντέμια
|
|
|
18:00
2330
|
Ντεμπρετσένι
Μπαλμαζουιβάροσι
|
|
|
18:00
2331
|
Φέχερβαρ
Βάσας
|
|
|
18:00
2347
|
Έσεν-Σόνεμπεκ (Γ)
Κολωνία (Γ)
|
|
|
18:00
2389
|
USM Αλγέρι
MC Αλγέρι
|
|
|
18:00
2607
|
Αμορεμπιέτα
Γέρνικα
|
|
|
18:00
2702
|
Πετροβάτς
Σουτιέσκα Νίκσιτς
|
|
|
18:00
2706
|
Κλαμπ Ντεπ. Ρόντα
Λεβάντε Β'
|
|
|
18:00
2707
|
Αλθίρα
Ρεκάμπιος Κολόν
|
|
|
18:15
2025
|
Μακάμπι Χάιφα
Μακάμπι Νετάνια
|
|
|
18:15
2026
|
Σάρτζα
Αλ Αΐν
|
|
|
18:15
2445
|
Μπάρι Τάουν
Λαντούντνο
|
|
|
18:20
1149
|
Αλ Κάντσια
Αλ Ζάχρα
|
|
|
18:30
-
|
Σικάγο Φάιαρ
Ορλάντο Σίτι
|
|
|
18:30
-
|
Πέτρο Λουάντα
Πριμέιρο Ντε Μάιο
|
|
|
18:30
-
|
Αλ Ακάμπα
Μανσία Μπάνι Χασάν
|
|
|
18:30
2622
|
Βιντάντ Καζαμπλάνκα
Μαζέμπε
|
|
|
19:00
2028
|
Μαλίν
Σαρλερουά
|
|
|
19:00
2029
|
Μπολόνια
Τζένοα
|
|
|
19:00
2030
|
Πογκόν
Βίσλα Πλοκ
|
|
|
19:00
2031
|
Ράγιο Βαγιεκάνο
Ουέσκα
|
|
|
19:00
2032
|
Αλμερία
Κούλτουραλ Λεονέσα
|
|
|
19:00
2404
|
Θορ Ακουρεγιρί
Φίλκιρ
|
|
|
19:00
2475
|
Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο
Ντεπορτίβο Κουένκα
|
|
|
19:00
2608
|
Φερόλ
Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα
|
|
|
19:15
-
|
Φραμ Ρέικιαβικ
Βαλούρ Ρέικιαβικ
|
|
|
19:15
2705
|
Ρόκες
Πραβιάνο
|
|
|
19:30
1307
|
Ουετόρ Ταχάρ
Αταρφέ Ιντάστριαλ
|
|
|
19:30
2033
|
Αλτάχ
Μάτερσμπουργκ
|
|
|
19:30
2034
|
Ραπίντ Βιέννης
Λασκ Λίντσερ
|
|
|
19:30
2035
|
Βολφσμπέργκερ
Σεντ Πόλτεν
|
|
|
19:30
2036
|
Τέπλιτσε
Μπάνικ Οστράβα
|
|
|
19:30
2037
|
Φούλαμ
Γουλβς
|
|
|
19:30
2038
|
Γουότφορντ
Έβερτον
|
|
|
19:30
2039
|
Βέρντερ Βρέμης
Αμβούργο
|
|
|
19:30
2040
|
Παναθηναϊκός
Λαμία
|
|
|
19:30
2041
|
Άλκμααρ
Σπάρτα Ρότερνταμ
|
|
|
19:30
2042
|
Λεγκανές
Λας Πάλμας
|
|
|
19:30
2424
|
Σανταρκάνγκελο
Σαμπενεντετέσε
|
|
|
19:30
2446
|
Μπάλα Τάουν
Κάρντιφ Μετροπόλιταν
|
|
|
19:30
2609
|
Λόρκα Ντεπορτίβα
Ουκάμ Μούρθια
|
|
|
19:30
2704
|
Σαν Ρόκε Ντε Λέπε
Γκουαντάλκασιν
|
|
|
19:45
2043
|
Πολιτέχνικα Ιάσι
Βιτορούλ Κονστάντσα
|
|
|
19:45
2044
|
Άστρα Γκιούργκιου
Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
|
|
20:00
2046
|
Αλ Αχλί Κάιρο
Ελ Εντάγκ Ελ Χάρμπι
|
|
|
20:00
2047
|
Λωζάνη
Βασιλεία
|
|
|
20:00
2048
|
Γιούνγκ Μπόις
Σιόν
|
|
|
20:00
2049
|
Σαφχάουζεν
Βιλ 1900
|
|
|
20:00
2050
|
Σερβέτ
Ααράου
|
|
|
20:00
2708
|
CD Ρινκόν
Μαρακένα
|
|
|
20:15
2051
|
Μαρίτιμο
Βιτόρια Γκιμαράες
|
|
|
20:15
2052
|
Φρι Στέιτ Σταρς
Αμαζούλου
|
|
|
20:15
2053
|
Κάιζερ Τσιφς
Μπλουμφοντέιν Σέλτικ
|
|
|
20:30
2054
|
Μακάμπι Τελ Αβίβ
Χάποελ Χάιφα
|
|
|
20:30
2066
|
Λίμερικ
Μποέμιαν
|
|
|
20:30
2332
|
Φερεντσβάρος
Χόνβεντ
|
|
|
20:45
2055
|
Χέρακλες
Τσβόλε
|
|
|
20:45
2056
|
Χέρενφεν
Εξέλσιορ
|
|
|
21:00
-
|
Λέουβεν (Γ)
Γκενκ (Γ)
|
|
|
21:00
-
|
Πατροσινένσε
Βίλα Νόβα Ατλ. Κλούμπε
|
|
|
21:00
2057
|
Έουπεν
Λόκερεν
|
|
|
21:00
2058
|
Οστάνδη
Σιντ Τρούιντεν
|
|
|
21:00
2059
|
Ντιζόν
Καέν
|
|
|
21:00
2060
|
Γκινγκάμπ
Μετς
|
|
|
21:00
2061
|
Ναντ
Αμιάν
|
|
|
21:00
2062
|
Ρεν
Τρουά
|
|
|
21:00
2063
|
Λιλ
Ανζέ
|
|
|
21:00
2064
|
Κάντιθ
Λα Όγια Λόρκα
|
|
|
21:00
2503
|
Γκουαμπίρα Μοντέρο
Ρεάλ Ποτόσι
|
|
|
21:00
2676
|
Φους Ραμπάτ
Μαχρίμπ Τετουάν
|
|
|
21:30
-
|
Κρουζέιρο
Μπόα Εσπόρτε
|
|
|
21:30
-
|
Μακαέ Εσπόρτε
Μπανγκού
|
|
|
21:30
2065
|
ΣΚ Μπέβερεν
Γάνδη
|
|
|
21:30
2067
|
Κρακόβια
Λέγκια Βαρσοβίας
|
|
|
21:30
2420
|
Λόνγκφορντ Τάουν
Κόουβ Ράμπλερς
|
|
|
21:45
2068
|
Φένλο
Φίτεσε
|
|
|
21:45
2069
|
Ίντερ
Μπενεβέντο
|
|
|
21:45
2070
|
Μπαρτσελόνα
Χιρόνα
|
|
|
22:00
-
|
Φλουμινένσε
Φλαμένγκο
|
|
|
22:00
-
|
Κορίνθιανς
Παλμέιρας
|
|
|
22:00
-
|
Μπαΐα Ντε Φέιρα
Βιτόρια Ντα Κονκίστα
|
|
|
22:00
1568
|
Καρμελίτα
Ερεντιάνο
|
|
|
22:00
2071
|
Λανούς
Ροζάριο Σέντραλ
|
|
|
22:00
2072
|
Ντεφένσα Xoυστίσια
Πατρονάτο
|
|
|
22:00
2450
|
Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες
Κλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα
|
|
|
22:00
2451
|
Σασασίπας
Ουρκουίθα
|
|
|
22:00
2452
|
Ακασούσο
Κλουμπ Ατλέτικο Φένιξ
|
|
|
22:00
2466
|
Λος Άντες
Γιουβεντούδ Ούνιδα
|
|
|
22:00
2467
|
Ντεπορτίβο Μορόν
Αλντοσίβι
|
|
|
22:00
2509
|
Ράμπλα Τζούνιορς
Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ
|
|
|
22:05
2453
|
Κλουμπ Ατλ. Πλατένσε
Αλμιράντε Μπράουν
|
|
|
22:15
2479
|
Πατριότας
Αλιάνσα ΦΚ
|
|
|
22:30
2073
|
Πάσος Φερέιρα
Μπενφίκα
|
|
|
22:30
2411
|
Ούνιον Κομέρσιο
Ντεπορτίβο Μουνισιπάλ
|
|
|
22:45
1222
|
Ιντεπεντιέντε FBC
Σπορτίβο Λουκένιο
|
|
|
23:00
-
|
Φοίνιξ Ράισινγκ
Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς
|
|
|
23:00
-
|
Εστουντιάντες Καρ.
Σαμόρα
|
|
|
23:00
2459
|
Σαν Λούις
Παλεστίνο
|
|
|
23:00
2468
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες
Κλαμπ Αλμάγκρο
|
|
|
23:00
2476
|
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
Αούκας
|
|
|
23:15
2504
|
Δε Στρόνγκεστ
Ρόγιαλ Παρί
|
|
|
23:30
-
|
Σπορτ Ρεσίφε
Βιτόρια Ακαντέμικα
|
|
|
23:30
1227
|
Πασακουίνα
Σονσονέιτ
|
|
|
00:00
-
|
Γκρέμιο
Νόβο Χαμπούργκο
|
|
|
00:00
-
|
Κολόμπους Κρου
Μινεσότα Γιουνάιτεντ
|
|
|
00:00
-
|
Μόντρεαλ Ίμπακτ
Νιου Γιόρκ Σίτι
|
|
|
00:00
1199
|
Βίγια Νταλμίν
Φλάντρια
|
|
|
00:00
2510
|
Πενιαρόλ
Λίβερπουλ Μοντεβιντέο
|
|
|
00:05
2469
|
Ατλέτικο Ραφαέλα
Ιντεπ. Ριβαντάβια
|
|
|
00:15
2074
|
Βελέζ Σάρσφιλντ
Ρίβερ Πλέιτ
|
|
|
00:30
2480
|
Ριονέγκρο Αγκουίλας
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
|
|
|
00:45
2413
|
Σπορτ Χουανκάγιο
Σπορτ Μπόις
|
|
|
01:00
-
|
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
Πόρτλαντ Τίμπερς
|
|
|
01:00
-
|
Ντεπ. Ουνιβερσιτάριο
Αλιάνσα Παναμά
|
|
|
01:00
-
|
Σαν Φραντσίσκο ΦΚ
Αράμπε Ουνίδο
|
|
|
01:00
-
|
Πορτουγκέζα
Μετροπολιτάνος
|
|
|
01:00
1237
|
Ζακατεπέκ
Πότρος
|
|
|
01:00
2075
|
Κερέταρο
Τολούκα
|
|
|
01:00
2076
|
Λόμπος BUAP
Βέρακρουζ
|
|
|
01:00
2463
|
Σολ Ντε Αμέρικα
3 Ντε Φεμπρέρο
|
|
|
01:30
1239
|
Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα
Ουνιόν Λα Καλέρα
|
|
|
02:00
-
|
Ατλέτικο Βεραγκουένσε
Σάντα Τζέμα
|
|
|
02:00
2505
|
Νασιονάλ Ποτόσι
Σπόρτ Μπόις Γουάρνες
|
|
|
02:30
-
|
Τσαλατενάνγκο
Ισίντρο Μεταπάν
|
|
|
02:30
-
|
Τάμπα Μπέι Ρόντις
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
|
|
|
02:30
-
|
Σάο Καετάνο
Σάο Μπέντο
|
|
|
02:30
-
|
Τσάρλεστον Μπάτερι
Ατλάντα Γιουνάιτεντ
|
|
|
02:30
2077
|
Ατλέτικο Τουκουμάν
Τίγκρε
|
|
|
02:45
2481
|
Ντεπορτίβο Κάλι
Λος Μιγιονάριος
|
|
|
03:00
-
|
Λουίς Έιντζελ Φίρπο
Αουντάζ
|
|
|
03:00
-
|
Σελαχού
Πετάπα
|
|
|
03:00
1243
|
Καφεταλερος Τσιάπας
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
|
|
03:00
2078
|
Τίγκρες
Μονάρκας
|
|
|
03:00
2414
|
Μελγκάρ
Ντεπορτίβο Μπινασιονάλ
|
|
|
03:00
2487
|
Σελάγια
Κορεκαμίνος
|
|
|
03:06
2079
|
Πατσούκα
Λεόν
|
|
|
03:15
-
|
Βίντα
Ρεάλ Εσπάνα
|
|
|
03:15
-
|
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον
Ντιναμό Χιούστον
|
|
|
04:00
2488
|
Τάμπικο Μαδέρο
Χουάρεζ
|
|
|
05:00
2080
|
Κλαμπ Αμέρικα
Τιχουάνα
|
|
|
05:35
-
|
Χοκς Μπέι Γιουν
Καντερμπέρι Γιουνάιτεντ
|
|
|